Uitslagen 2019

DAMES

1 Gitte Lambrechts 4:55

2 Mylène De Backer 5:41

3 Judith Geldhof 5:53 ( Prix doorzettingsvermogen)

 

HEREN

1 Bernard Colly ( Fr) 3:26

2 Patrick Mertens 3:29

3 René Fabry 3:37

4 John De Schepper 3:40

5 Raf Swerts 3:40:04

6 Patrick Muylaert 3:42

7 Patrick Hermans 3:48

8 JP Cuypers 3:51

9 Jos Biesmans 3:51

10 Christophe Guille 3:56

11 Patrick Paelinckx 3:57

12 Kenneth Jacobs 3:58

13 Joris Vandesande 4:09

14 Romain De Muer 4:01

15 Camiel De Smul 4:12 (senior met beste tijd)

16 Dirk De Ryse 4:12

17 Dirk Faubert 4:16

18 Marc Van den Berghe 4:19

19 Jos De Troch 4:19

20 Patrick Huybrechts 4:20

21 Bart Goethals 4:20

22 Dirk Ooms 04:21 ( FairPlay)

23 Gaetan MiClotte 4:23

24 Jerry Loppies ( Ned ) 4:25

25 Johan Theunis 4:26

26 Ludo Huyge 4:27

27 Frank Bogaert 4:28

28 Paul Vanranst 4:29

28 Hans Verlooy 4:29

30 Arnoud Bonnemeyer 4:31

31 Eric Aerts 4:31

32 Patrick Cassimon 4:32

33 Herman Vervaeke 4:34

34 Anthony Weytjens 4:37

35 Stefan Liebaert 4:38

36 Rik Pets 4:54

37 Gitte Lambrechts 4:55

38 Magnus Hubert 5:12

39 Yves Tielemans 5:20

40 Guido Buysse 5:21

41 Yves de Bellefroid 5:34

42 Mylène De Backer 5:41

43 Judith Geldhof 5:53

44 Pol Dirix 5:59 (prix pinanminhol)

 

Ebike

Ivy 3:23

Annick 4:26

 

Uitslagen 2018:

 

El Teide Challenge 2015. Palm Mar - El Teide Parking Kabelbaan 65km (terug Palm Mar 125 km)

Heren

  1. Bernard Kolly

  2. Patrick Muylaert

  3. Dirk Ooms

  4. Guy Parmentier

  5. Koen De Wel

  6. Christophe Guille

  7. John de Schepper

  8. Hans Caenepeel

  9. Patrick Huybrechts

  10. Robert De Maeyer

  11. JP Cuypers

  12. René Fabry

  13. Dirk Foubert

  14. Rudi Staelens

  15. Stefan Liebaert

  16. Raf Swerts

  17. Jozef De Troch

  18. Patrick Bielen

  19. Kenneth Jacobs

  20. Joris Vandersanden

  21. Johan Theunis

  22. Jules Hendrix

  23. Marnik Vansevenant

  24. Yves Van Belle

  25. Ludo Huyghe

  26. Paul van Ranst

  27. Rik Pets

  28. Erik Indestege

  29. Hubert Magnus

  30. Guido Buyse

  31. Karl Peeters

  32. Jos Castro

  33. Erik Geurden

  34. Eric Grossard

  35. Pieter van As

  36. Pol Dirix

  37. Luc Pierloot

  38. Yves De Bellefroid

  39. Luc Vandendriessche

  40. Frans Van Beveren

  41. Michel Dothée

 

3:36

3:36

3:39

3:40

3:41

3:48

3:52

3:54

3:56

3:58

4:01

4:02

4:05

4:06

4:06

4:08

4:09

4:10

4:21

4:24

4:25

4:29

4:30

4:31

4:35

4:38

4:38

4:39

4:47

4:49

5:00

5:01

5:05

5:05

5:06

5:07

5:14

5:20

5:31

5:50

No Time

Dames

  1. Jill Caestecker

  2. Els Martelez

  3. Heidi Feys

  4. Sabien Martelez

  5. Ann Desender

  6. Kathy Martelez

4:33

4:56

5:09

5:09

5:14

5:31​

Uitslagen 2017:

 

El Teide Challenge 2015. Palm Mar - El Teide Parking Kabelbaan 65km (terug Palm Mar 125 km)

Heren

 1. Werner Dullaert

 2. Bernard Kolly

 3. Symen de Jong

 4. Jos Biesmans

 5. Guy Parmentier

 6. Andy Heindryckx

 7. Raf Swerts

 8. Patrick Huybrechts

 9. Yves van Belle

10. Frank Donders

11. Stefan Liebaert

12. Paul van Ranst

13. Pieter van As

14. Rudy Staelens

15. Kris Backx

16. Luc Smulders

17. Jos Castro

18. Patrick Bloemen

19. Frank Bogaert

20. Joris Vandersanden

21. Rik Pets

22. Yves de Bellefroid

23. René Fabry

23. Bart Bemong

25. Alexander Vanderbeke

26. Geert Snauwaert

27. Luc Pierloot

27. Nicolas Cool

29. Luc Vandendriessche

30. Marnik Vansevenant

31. Jean-Paul Maes

31. Johan de Schepper

31. Christophe Guile

     

Dames

 1. Sabien Martelez

 2. Els Martelez
 3. Ann Desender

 4. Heidi Feys

 5. Kathy Martelez

 

E-bikes

 1. Annick Swerts

 2. Ann Vandewalle

3:26
3:26
3:45
3:52
4:01
4:14
4:17
4:18

4:27

4:34

4:43

4:48

4:48

4:48

4:49

4:50

4:50

4:51

4:56

5:01

5:06

5:15

5:16

5:16

5:26

5:27

5:30

5:30

5:32

5:39

no time

no time

no time



5:25

5:26

5:30

5:30

5:32

 

 

5:18

5:27

Uitslagen 2016:

 

El Teide Raid 2016. Palm Mar - Meteo Station Izaña 82 km (terug Palm Mar 185 km)

Heren

       1. Jan Stuyck                   

       2. Bernard Kolly               

       3. Marc Frederix               

       4. Christophe Guille          

       5. Werner Dullaert            

       6. John De Schepper         

       7. Jean Vanderhaegen       

       8. Fabry Rene                                     9. Guy Parmentier            

      10. Raf Swerts                   

      11. Patrick Huybrechts         

      12. JP Cuypers                    

      13. Ben Henry                    

      14. Karl Peeters                  

      15. Velibor Dokic                 

4:16

4:16

4:21

4:22

4:26

4:32

4:54

4:54

4:57

5:07

5:46 

No Time (Google Maps Prijs)

No Time

No Time

No Time

El Teide Challenge 2016. Palm Mar - Parador 60 km (terug Palm Mar 110 km)

Heren

1.  Nico Crommens            
2.  Gert-Jan Jespers           
    Jerre Loix                    
4.  Jan Vanrusselt             
5.  Frans Van den Eijnde    
6.  Bart Bemong               
7.  Pieter van As               
8.  Luc Smulders               
9.  Paul Vanranst              
10. Frank Donders             
11.  Jos Castro                   
12.  Ludo Wuyts                
13.  Oli Zels                      
14.  Frank Keyers             
15.  Luc Pierloot                
16.  Christiaan Landen        
17.  Yves de Bellefroid        
18.  Dimitri de Bellefroid    
19.  Anthony Weytjens      
20.  Filip Peumans             

Dames

      1.    Lauran Parmentier      
      2.    Ann de Sender            
      3.    Karolien Lemmens     
      4.    Marie Cuypers           
      5.    Bea De Loose            

 

3:58
4:00
4:00
4:02
4:16
4:27
4:34
4:35
4:37
4:45
4:45
4:46
4:50
4:52
5:03
5:06
5:08
5:08
5:10
6:04

4:40
5:03
5:18
5:25
5:37

Uitslagen 2015:

 

El Teide Challenge 2015. Palm Mar - El Teide Parking Kabelbaan 65km (terug Palm Mar 125 km)

Heren

         1.   Marc Frederix            
     2.   Werner Dullaert         
     3.   Marc Vandevoort       
     4.   Raf Swerts               
     5.   JP Cuypers               
     6.   Karl Peeters             
     7.   Ben Henry               
     8.   John De Schepper     
     9.   Pieter van As           
     10.  Guy Parmentier      
     11.   Jan Vanrusselt       
     12.  Jeroen Loix            
     13.  Oli Zels                 
     14.  Eric Aerts               
     15.  Paul Vanranst        
     16.  Bart Bemong        
     17.  Aster Fransen        
     18.  Jos Biesmans         
     19.  Frank Donders        
     20.  Yves de Bellefroid   
     21.  Willy Vanglabeke     
     22.  Rik Pets                
     23.  Stefan Verellen        
     24.  Johan Vanlierde       
     25.  Luc Pierloot            
     26.  Wim Schreurs         

    

Dames

           1.   Laetitia Theus          
      2.   Ann Desender          

3:44
3:46
3:53
4:01
4:02
4:05
4:10
4:15
4:32
4:34
4:35
4:36
4:37
4:39
4:42
4:52
4:54
5:03
5:03
5:05
5:07
5:11
5:28
5:43
6:18
6:18

 

4:41
5:41

Uitslagen 2014:

Eindmeet Parador 60km, 2.683 hoogtemeters, totale afstand 117.77 km

Opgelet : Tijd opname was tot Parador. 

Heren en Dames

      1.   Marc Frederix              

      2.   Eddy Bogaerts           

      3.   Timothy Weytjens     

      4.   Werner Dullaert        

      5.   Marc Vandevoort      

      6.   Ben Henry               

      7.   Guy Parmentier       

      8.   Jules Deraeve            

      9.   Jp Cuypers              

      10.  Noël Hermans       

      11.   Ivy Bemong           

      12.  Rob Achten           

      13.  Rik Van Wijck         

      14.  Tina Deraeve        

      15.  Toon Sillen               

      16.  Paul Vanranst           

      17.  Yves de Bellefroid      

      18.  Kris Herremans       

      19.  Stefan Verellen       

      20.  Jos Castro                

      21.  Frank Keyers          

      22.  Marc Geyskens      

3:19

3:19

3:30

3:33

3:35

3:39

3:53

3:55

3:55

4:03

4:03

4:05

4:10

4:12        1 ste Dames

4:20

4:22

4:24

4:24

4:52

4:58

5:13

5:21

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now